ویدیوهای قرار گرفته در وبلاگ، بر روی یوتیوب آپلود شده‌اند لذا با اینترنت ایران قادر به تماشای آنها نیستید.
Follow us on

راهنمای سرمایه گذاری در بازار محبوب کریپتوکارنسی | چرا ارزهای دیجیتال؟ | رمزارزها چیستند؟

📌 امروزه با رشد روزافزون دارایی‌های دیجیتال نیازه تا دانش خودمون در زمینه رمزارزها رو افزایش بدیم.

📌 بر کسی پوشیده نیست که امروزه تکنولوژی حرف اول می‌زنه، پس نیازه که اطلاعاتی هرچند کم ولی کاربردی به دست بیاریم. در این ویدیو سعی کردم نگاهی به ارزهای دیجیتال بندازم و با تحقیق و تجربه خودم از این بازار برای شما ویدیویی درست کنم که امیدوارم به درد شما بخورد.

📌 ارزهای دیجیتال یکی از ریسک پذیرترین دارایی‌هاست که اگه با دانش کامل وارد این حوزه نشید قطعا با شکست مواجه می‌شوید، پس تا جای ممکن قبل از ورود به این حوزه تحقیق و اطلاعات خودتونو افزایش بدید کنید. ارز دیجیتال شکل خاصی از پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. بیشتر ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن از

📌 ویژگی‌های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از بلاک چین استفاده می‌کنند.

📌 ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال به این معنی است که هیچ نهاد، گروه یا سازمانی آن‌ها را کنترل نمی‌کند.

📌 کریپتوکارنسی‌ها را می‌توان به صورت مستقیم و بدون دخالت هرگونه واسطه‌ای در اینترنت به شخص دیگری ارسال کرد. یعنی برای ارسال ارزهای دیجیتال به یکدیگر نیازی به افتتاح حساب بانکی، استفاده از خدمات بانک‌ها یا هر سازمان واسطه‌ دیگری نخواهید داشت.

📌 رمزارزها همانند ریال و دلار پول‌هایی هستند که با سازوکار مختلفی ایجاد و توزیع می‌شوند. فرایند خلق برخی از این پول‌ها مانند بیت کوین با ماینینگ انجام می‌شود و برای تعدادی دیگر از آن‌ها، تمامی سکه‌ها از قبل به صورت استخراج شده در شبکه قرار می‌گیرند.

📌 ارزهای دیجیتال بر روی فناوری‌ دفترکل توزیع شده ساخته‌ شده‌اند که یکی از محصولات مهم آن، فناوری بلاک چین است. بلاک چین‌های عمومی که اکثر ارزهای دیجیتال از آن استفاده می‌کنند، قابلیت مشاهده تمامی تراکنش‌ها را چه برای افرادی که در شبکه حضور دارند و چه برای افراد خارج از شبکه فراهم می‌کند.

📌 سوالی داشتید حتما مطرح کنید تا جایی که بتونم راهنمایی میکنم. دیگر فعالیت‌ها:

توییتر:

https://twitter.com/farshad_ghafari

اینستاگرام:

https://instagram.com/farshad_ghafariii

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *